klienci indywidualni

Możecie Państwo zakupić w naszej firmie zarówno wyroby gotowe przygotowane specjalnie pod zamówienie, jak również zlecić nam kompleksowe wykonanie prac – od pomiarów przez projekt, materiał, cięcie, obróbkę po dowóz i montaż.

Mamy ofertę zarówno dla tych klientów, którzy realizują większe projekty, jak również i dla tych, którzy potrzebują niewielkie ilości (np: jeden parapet, mały blacik, czy półeczkę).

Z naszej oferty w szczególności polecamy blaty kuchenne i łazienkowe produkowane tylko ze sprawdzonych kamieni i wycinane w możliwie dużych formatach. Nie ma dla nas znaczenia kształt otworów wycinanych w blacie (na zlewozmywak, płytę, baterię, korek automatyczny, gniazdo) – dzięki posiadanej przez nas maszynie tnącej kamień wodą i sterowanej w pełni komputerowo, możemy wyciąć dla Państwa każdy kształt.

Polecamy również parapety wewnętrzne i zewnętrzne produkowane pod indywidualne wymiary, okładziny stopni i wejść, w tym zarówno stopi prostych jak i ciętych po łuku lub w innym, dowolnie wybranym kształcie.

W naszej ofercie znajdziecie również Państwo płyty posadzkowe i zabudowy ścian projektowane w oparciu o wielkości pomieszczeń, a także portale kominkowe gwarantujące oryginalność wykończeń i bryły.

W naszej pracy kładziemy nacisk, aby każdy produkt był tworzony na wymiar, pod wymaganie i wizję klienta oraz żeby kamień był tak dopasowany do produktu, aby służył przez wiele lat.

 

Zobacz również:

Aktualności – informacje o nowych dostawach

Nasze produkty – zobacz co robimy

Nasze usługi – czyli w czym możemy Tobie pomóc

Dlaczego my – zalety naszej firmy

Na jakich kamieniach pracujemy – zobacz jakie materiały proponujemy

Dlaczego kamień naturalny – informacje dla nieprzekonanych

Galeria – zobacz nasze propozycje materiałowe

Nasze realizacje – zobaczy co i gdzie zrobiliśmy