Poniżej prezentujemy Listę Naszych Atutów, które czynią z nas jedną z czołowych firm branży kamieniarskiej, specjalizującą się m. in. w produkcji i montażu blatów kamiennych, w tym blatów granitowych.

 

Nowoczesna technologia

Dysponujemy najnowocześniejszymi maszynami do cięcia kamienia, które dają nam gwarancję precyzji i dokładności. Dzięki posiadaniu maszyny waterjet, tnącej kamień i inne materiały wodą z domieszką ścierniwa, możemy wyciąć każdy kształt. Otwory pod zlewy, kuchenki, gniazda nie są dla nas problemem niezależnie od tego czy są to elementy podwieszane czy nakładane.

 

Tradycyjne metody obróbki

Jesteśmy wierni tradycyjnym, mechanicznym metodą obróbki kamienia. W naszej pracy nie stosujemy chemii poprawiającej wygląd kamienia i maskującej ubytki. Nie jesteśmy także też zwolennikami stosowania impregnatów oraz innych środków zabezpieczających powierzchnię kamienia przed zabrudzeniem.

 

Własny plac materiałowy

Współpracujemy z największymi hurtowniami kamienia w Polsce i na świecie. Starannie selekcjonujemy kamień pod względem jego jakości i barwy.  W naszej pracy cena materiału ma drugorzędne znaczenie. Jesteśmy zdania, że wysokiej jakości produkt można otrzymać tylko z wysokiej jakości materiału. W ofercie posiadamy tylko sprawdzone kamienie, których „zachowanie” w trakcie eksploatacji jesteśmy w stanie przewidzieć. Obecnie pracujemy nad otwarciem własnej hurtowi.

 

Kompleksowa realizacja zleceń

W naszej firmie możecie Państwo zamówić gotowy blaty lub zlecić kompleksowe wykonanie prac obejmujące: pomiary, doradztwo, projekt roboczy, materiał, cięcie, obróbkę, dowóz, rozładunek, montaż, materiały pomocnicze.

 

Udzielamy gwarancji na wykonane prace

Na wszystkie nasze prace udzielamy gwarancji. Dotyczy to zleceń obejmujących materiał, cięcie, dowóz i montaż.

 

Wszystkie czynności produkcyjne wykonujemy na zakładzie

U klienta nie wykonujemy żadnych prac o charakterze produkcyjnym, a w tym nie robimy otworów, docinek czy innych poprawek. Nasza wizyta ogranicza się do przyjazdu, rozładunku, wniesienia i właściwych prac montażowych. Jeśli produkt wymaga poprawek, element wraca na zakład.

 

Fachowe doradztwo poparte doświadczeniem

Nasi sprzedawcy opowiedzą Państwu o wybranym kamieniu, o jego właściwościach i zachowaniu się w konkretnym produkcie. Jeśli wybrany przez klienta kamień lub jego grubość bądź wykończenie jest sprzeczne z posiadaną przez nas wiedzą o produkcie i jego właściwościach, klient wraz z odmową przyjęcia zlecenia otrzymuje od nas informację zwrotną, wskazującą zagrożenia bądź negatywne konsekwencje wybranej konfiguracji. Nie realizujemy zleceń, których negatywne skutki możemy przewidzieć w chwili przyjmowania zlecenia.

 

Własne brygady montażowe

Posiadamy własne, mobilne brygady montażowe, za które w pełni odpowiadamy. Takie rozwiązanie eliminuje sytuacje zrzucania odpowiedzialności za ewentualne niepowodzenia pomiędzy producentem a wykonawcą. Zazwyczaj rozdzielenie produkcji i montażu  rozmywa odpowiedzialność, co prowadzi do ogromnych trudności z wyegzekwowaniem zasadnych roszczeń. U nas sytuacje takie nie występują ponieważ z góry bierzemy odpowiedzialność za cały proces realizacji zlecenia.

 

Zobacz jeszcze:

Galeria – Granity szczególnie polecane na blaty kuchenne i łazienkowe

Podstawowe obróbki krawędzi blatów z kamienia

Poradnik – Blaty kuchenne i łazienkowe z kamienia naturalnego

Dlaczego warto wybrać kamień naturalny na blat kuchenny i łazienkowy

Blaty – Proces realizacji zamówienia

 

 

 

 

Nowości i promocje