Staranne wykończenie przestrzeni okiennej pozwoli zatroszczyć się o jej atrakcyjny wygląd. Jednak nie tylko estetyka, ale również i funkcjonalność powinna być kryterium doboru elementów wykończeniowych.

W naszej ofercie mogą Państwo sięgnąć zarówno po parapety granitowe, polecane do zastosowania zarówno we wnętrzu jak i na zewnątrz oraz parapety marmurowe, które (w naszym klimacie) należy montować tylko we wnętrzach.

Niepodważalnym atutem naszej oferty jest fakt, że wszystkie nasze wyroby produkowane są w oparciu o indywidualne potrzeby naszych klientów, którzy mogą swobodnie wpływać na wymiary, kształt, obróbkę, grubość i kolor kamienia, dostosowując tym samym produkt do przestrzeni okiennej oraz stylistyki pomieszczenia.

 

Parapety i nakrywki – nasze produkty

W naszej ofercie znajdziecie Państwo parapety zewnętrzne i wewnętrzne, parapety granitowe, parapety marmurowe oraz parapety z innych materiałów: piaskowca, trawertynu, konglomeratu. Możecie zakupić u nas Państwo również półki (granitowe, marmurowe, z trawertynu, konglomeratu) oraz granitowe nakrywki i czapy.

 

Galeria

Zapraszamy do naszej galerii gdzie zapoznacie się Państwo z naszą aktualną propozycją materiałową. W zakładce Galeria znajdziecie Państwo równie informację o aktualnych promocjach i wyprzedażach.

 

Poradnik – Parapety wewnętrzne (parapety granitowe i parapety marmurowe)

Zapraszamy do zapoznania się z naszym poradnikiem „Parapety wewnętrzne (parapety granitowe i parapety marmurowe) – poradnik” – zawiera on ważne informacje dla tych wszystkich, którzy rozważają zakup kamienia naturalnego na parapety wewnętrzne. Z publikacji dowiecie się Państwo m.in. jakie kamienie są polecane na parapety wewnętrzne a jakich należy unikać, co wpływa na ich cenę, jakie są dostępne grubości i obróbki oraz czy można samodzielnie zamontować parapet z kamienia. Zapraszamy do lektury.

 

Poradnik – parapety zewnętrzne (parapety granitowe)

Zapraszamy również do zapoznania się z naszym kolejnym poradnikiem „Parapety zewnętrzne (parapety granitowe) – poradnik” – który zawiera cenne informacje dla tych, którzy rozważają zakup kamienia naturalnego na parapety zewnętrzne. Znaleźć w nim można odpowiedzi na takie pytania jak: jaki kamień zastosować na parapety zewnętrzne, jaką wybrać ich powierzchnię aby nie było kłopotu z utrzymaniem ich w czystości, na co zamontować parapet oraz jak przewieźć go własnym środkiem transportu. Zapraszamy do lektury.

 

Prezentacja – Podstawowe obróbki krawędzi parapetów (zewnętrznych i wewnętrznych)

Jeśli wybór kamienia jest już za nami pozostaje określenie jak powinny wyglądać widoczne krawędzie. W tym celu przygotowaliśmy dla Państwa krótką prezentację dostępnych, podstawowych i najczęściej zamawianych obróbek Podstawowe obróbki krawędzi parapetów (zewnętrznych i wewnętrznych)

 

Lista Naszych Atutów

Jeśli szukacie Państwo sprawdzonej pracowni kamieniarskiej, której możecie Państwo zaufać i być pewni, że otrzymany produkt będzie z dobrej jakości materiału, wykonany bez użycia chemii poprawiającej kolor i maskującej ubytki w kamieniu, który objęty będzie gwarancją i fachowo przemyślany w oparciu o kryteria produkt – kamień-technologia – nasza firma jest najlepszym wyborem. Nieprzekonanym polecamy zapoznanie się z Listą Naszych Atutów

 

Zobacz jeszcze:

Aktualności – informacje o nowych dostawach

Nasze usługi – czyli w czym możemy Tobie pomóc

Dla kogo jesteśmy – sprawdź czy nasza oferta kierowana jest do Ciebie

Dlaczego my – zalety naszej firmy

Na jakich kamieniach pracujemy – zobacz jakie materiały proponujemy

Dlaczego kamień naturalny – informacje dla nieprzekonanych

Galeria – zobacz nasze propozycje materiałowe

Nasze realizacje – zobaczy co i gdzie zrobiliśmy

 

 

 

Nowości i promocje