Od niemal 30 lat dostarczamy naszym klientom produkty i usługi na najwyższym poziomie. Posiadamy własną pracownię projektową, zakład produkcyjny dysponujący najnowszymi maszynami i urządzeniami do obróbki kamienia, własne brygady montażowe.

 

sprzedaż hurtowa

Sprzedaż hurtowa i detaliczna kamieni naturalnych

Sprzedaż płyt z granitu, marmuru, piaskowca. Można u nas również kupić pół płyty, formatki lub elementy cięte na wymiar. Dla oszczędnych mamy specjalną ofertę. Oferta skierowana do klientów indywidualnych i instytucjonalnych.

sprzedaż detaliczna

Sprzedaż hurtowa i detaliczna wyrobów gotowych

W ofercie blaty, parapety, stopnie, płyty posadzkowe, elewacyjne i wiele innych. Wszystkie nasze produkty wykonywane są pod zamówienie klienta. Oferta dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych

 

pomiary dowóz i montaż

Sprzedaż hurtowa i detaliczna wyrobów gotowych z montażem

Klientom indywidualnym i instytucjonalnym  proponujemy skorzystanie z naszych własnych, mobilnych brygad montażowych, za pracę których w pełni odpowiadamy. W skład montażu wchodzą: pomiary, projekt, szablony, dowóz, wniesienie, robocizna, wszelkie materiały pomocnicze. Na nasz montaż udzielamy gwarancji. Przy zamówieniach z usługą montażu, rabaty na produkty. 

 

 

cięcie i obrobka kamienia

Cięcie i obróbka kamienia

 

 

Usługę świadczymy zarówno na materiale własnym, jak i na materiale klienta. Przed rozpoczęciem realizacji zlecenia nasi klienci zawsze otrzymuje kompleksową wycenę, bazującą na potrzebach i możliwościach technicznych, co całkowicie eliminuje zjawisko niespodziewanych kosztów, a w ślad za tym konieczność dopłat przy rozliczeniu zlecenia. Nie bierzemy odpowiedzialności za materiał powierzony.

 

cięcie płytek ceramicznych i gresu

Cięcie i obróbka materiału innego niż kamień

Usługa obejmuje cięcie i obróbkę płytek z gresu i ceramiki, będących własnością klienta. Przed przyjęciem zlecenia do realizacji, konieczne jest wykonanie próby na materiale. Nie bierzemy odpowiedzialności za materiał powierzony.

 

projektowanie

Usługi projektowe i doradcze

 

Usługa obejmuje projektowanie wnętrz i elewacji w kamieniu, doradztwo, rysunki projektowe i robocze. Usługa występuje tylko w powiązaniu ze sprzedażą wyrobów wraz z montażem.

 
renowacja i odnawianie

Renowacja okładzin

 

 

Wykonujemy renowacje: mechaniczne posadzek i stopni z kamienia oraz chemiczne ścian i elewacji z kamienia. Wykorzystujemy nowoczesny sprzęt i bezpieczne środki chemiczne.

cięcie wodą waterjet

Cięcie wodą WaterJet

 

 

Tniemy wodą dowolne kształty w kamieniu, ceramice i gresie. Do sporządzenia wyceny niezbędne jest przesłanie projektu oraz podanie rodzaju materiału i jego typu oraz grubości.

 

 

Zobacz również:

Aktualności – informacje o nowych dostawach

Nasze produkty – zobacz co robimy

Dla kogo jesteśmy – sprawdź czy nasza oferta kierowana jest do Ciebie

Dlaczego my – zalety naszej firmy

Na jakich kamieniach pracujemy – zobacz jakie materiały proponujemy

Dlaczego kamień naturalny – informacje dla nieprzekonanych

Galeria – zobacz nasze propozycje materiałowe

Nasze realizacje – zobaczy co i gdzie zrobiliśmy

 

 

cięcie wodą waterjet

 

 

 

Nowości i promocje