Poniżej prezentujemy Listę Naszych Atutów, które czynią z nas jedną z czołowych firm branży kamieniarskiej w kategorii produkcja i montaż wewnętrznych i zewnętrznych okładzin z kamienia naturalnego.

 

Nowoczesna technologia

Dysponujemy najnowocześniejszymi maszynami do cięcia kamienia, które dają nam gwarancję precyzji i dokładności. Dzięki posiadaniu maszyny waterjet, tnącej kamień i inne materiały wodą z domieszką ścierniwa, możemy wyciąć każdy kształt.

 

Tradycyjne metody obróbki

Jesteśmy wierni tradycyjnym, mechanicznym metodą obróbki kamienia. W naszej pracy nie stosujemy chemii poprawiającej wygląd kamienia i maskującej ubytki. Nie jesteśmy także też zwolennikami stosowania impregnatów oraz innych środków zabezpieczających powierzchnię kamienia przed zabrudzeniem.

 

Własny plac materiałowy

Współpracujemy z największymi hurtowniami kamienia w Polsce i na świecie. Starannie selekcjonujemy kamień pod względem jego jakości i barwy.  W naszej pracy cena materiału ma drugorzędne znaczenie. Jesteśmy zdania, że wysokiej jakości produkt można otrzymać tylko z wysokiej jakości materiału. W ofercie posiadamy tylko sprawdzone kamienie, których „zachowanie” w trakcie eksploatacji jesteśmy w stanie przewidzieć. Obecnie pracujemy nad otwarciem własnej hurtowi.

 

Kompleksowa realizacja zleceń

W naszej firmie możecie Państwo zamówić gotowy parapet lub zlecić kompleksowe wykonanie prac obejmujące: pomiary, doradztwo, materiał, cięcie, obróbkę, dowóz, rozładunek, montaż, materiały pomocnicze.

 

Udzielamy gwarancji na wykonane prace

Na wszystkie nasze prace udzielamy gwarancji. Dotyczy to zleceń obejmujących materiał, cięcie, dowóz i montaż.

 

Wszystkie czynności produkcyjne wykonujemy na zakładzie

U klienta nie wykonujemy żadnych prac o charakterze produkcyjnym, a w tym nie robimy otworów, docinek czy innych poprawek. Nasza wizyta ogranicza się do przyjazdu, rozładunku, wniesienia i właściwych prac montażowych. Jeśli produkt wymaga poprawek, element wraca na zakład.

 

Fachowe doradztwo poparte doświadczeniem

Nasi sprzedawcy opowiedzą Państwu o wybranym kamieniu, o jego właściwościach i zachowaniu się w konkretnym produkcie. Jeśli wybrany przez klienta kamień lub jego grubość bądź wykończenie jest sprzeczne z posiadaną przez nas wiedzą o produkcie i jego właściwościach, klient wraz z odmową przyjęcia zlecenia otrzymuje od nas informację zwrotną, wskazującą zagrożenia bądź negatywne konsekwencje wybranej konfiguracji. Nie realizujemy zleceń, których negatywne skutki możemy przewidzieć w chwili przyjmowania zlecenia.

 

Własne brygady montażowe

Posiadamy własne, mobilne brygady montażowe, za które w pełni odpowiadamy. Takie rozwiązanie eliminuje sytuacje zrzucania odpowiedzialności za ewentualne niepowodzenia pomiędzy producentem a wykonawcą. Zazwyczaj rozdzielenie produkcji i montażu  rozmywa odpowiedzialność, co prowadzi do ogromnych trudności z wyegzekwowaniem zasadnych roszczeń. U nas sytuacje takie nie występują ponieważ z góry bierzemy odpowiedzialność za cały proces realizacji zlecenia.

 

Zobacz jeszcze:

Galeria – Granity szczególnie polecane na parapety zewnętrzne i wewnętrzne

Poradnik – Parapety wewnętrzne (parapety granitowe i parapety marmurowe)

Poradnik – parapety zewnętrzne (parapety granitowe)

Prezentacja – Podstawowe obróbki krawędzi parapetów (zewnętrznych i wewnętrznych)

 

 

 

 

Nowości i promocje