Ceny

Nasza branża ma charakter rzemieślniczy i każdy projekt realizowany dla klienta jest wyceniany i wykonywany zgodnie z indywidualnymi wskazaniami. W związku z tym nie posiadamy cenników na gotowe produkty. Każda kalkulacja składa się z dwóch lub trzech pozycji:

kosztu materiału, jaki należy zużyć na wykonanie zlecenia (czasami musimy to przeliczać na pełne płyty kamienne i koszt całych płyt wkalkulować w zlecenie),

kosztu obróbki warsztatowej, czyli cięcia elementów diamentową piłą tarczową lub wodą (technologia typu waterjet) , obróbki boczków, wykonania otworów, wykonania kapinosów lub innych frezowań, obróbki powierzchni itp. To są wszystkie działania warsztatowe, które mają doprowadzić do finalnego wymiaru i wyglądu zamówionych produktów z kamienia,

kosztu montażu, w ramach którego zawiera się pomiar, dowóz elementów do klienta, rozładunek, wniesienie, montaż, wszelkie materiały budowlane służące do montażu, jak np. kleje, żywice, fugi, bolce, kotwy itp. Oczywiście nie zawsze trzeba z tej usługi skorzystać. Można zorganizować montaż we własnym zakresie (zdarza się, że Klienci mają swoją ekipę montażową, co jest szczególnie popularne przy zleceniach na parapety). W przypadku tego punktu zawsze praktykujemy zasadę: ta ekipa, która montuje elementy z kamienia dokonuje również pomiaru. To powoduje, że odpowiedzialność za efekt końcowy spoczywa na jednej ekipie (na nas lub na ekipie klienta) i nie ma wówczas konfliktu w przypadku wykrycia błędu.

Aby złożyć zapytanie prosimy o przesłanie projektu, rysunku lub odręcznego szkicu przestrzeni, którą chcesz zabudować kamieniem wraz z wymiarami. Jeśli nie dysponujesz rysunkiem lub nie potrafisz go przygotować to wyślij maila z podaniem wymiarów elementów. Pomocne będzie zdjęcie przestrzeni, którą planujesz obłożyć kamieniem.

Im więcej informacji otrzymamy tym bardziej rzetelna będzie wycena, jaką dla Ciebie przygotujemy.

Aby złożyć zapytanie na kalkulację produktów z kamienia napisz do nas

Napisz do nas!

61 29 62 900

61 29 70 020

biuro@wrimar.pl

Siedziba firmy